خبرها

دلجوی از خانواده سرملوان نفتکش سانچی در شهرستان فردیس

پایگاه خبری تحلیلی ” طلوع فردیس “

از خانواده سرملوان نفتکش سانچی در شهرستان فردیس دلجوی شد

امام جمعه، فرماندار، برخی از اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان شهرستان فردیس با حضورخود در خانه عبدالغنی ثامری سرملوان نفتکش سانچی که در این حادثه جان خود را از دست داد، از خانواده وی دلجویی کردند

به گزارش طلوع فردیس : حجت الاسلام علی اکبر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس در این خصوص عنوان کرد:  این حادثه ای دلخراش که برای  ۳۲ خدمه نفتکش ایرانی رخ داد. همه ملت ایران را مصیبت زده کرد، وما نیز خود را درغم این خانواده ها شریک می دانیم  از این رو وظیفه اخلاقی، دینی و ملی خودمان دانستیم در اولین فرصت با خانواده داغدار این عزیز سرملوان عبدالغنی ثامری ابراز همدردی کنیم.

فرماندار شهرستان فردیس نیزضمن ابلاغ  پیام تسلیت استاندارالبرز به خانواده این سرملوان وتسلیت به مردم ایران بیان کرد: ما نیز به ملت ایران وبه خانواده های داغدار ۳۲ خدمه نفتکش ایرانی بخصوص خانواده داغدارسرملوان عبدالغنی ثامری که در این حادثه تلخ شهادت گونه جان دادند تسلیت می گوییم و با خانواده داغدار آنان ابراز همدردی می کنیم.

ابوالفضل اینانلو در ادامه گفت :  آنها به دور از خانواده هاو فرزندان خود برای کشور و اقتدار ایران اسلامی در منطقه حضور داشتند ودر این حادثه شهادت گونه جان دادند .
عبدالغنی ثامری سرملوان کشتی سانچی دارای دو فرزند دختر و پسر است.
مراسم یادبود سرملوان عبدالغنی ثامری روز سه شنبه از ساعت ۱۱ الی ۱۴ در حسینیه امیرالمومنین (ع) در جاده ملارد،خیابان مریم برگزار می شود.

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *