خبرها

طنین زنگ انقلاب درمدرسه دخترانه رضوان فردیس بصدا در آمد + عکس

پایگاه خبری تحلیلی “طلوع فردیس “

طنین زنگ انقلاب درمدرسه دخترانه رضوان فردیس بصدا در آمد  

زنگ انقلاب همزمان با مدارس سراسر ایران اسلامی درمدرسه دخترانه رضوان شهرستان فردیس نیز با آغاز دهه مبارک فجر به صدا در آمد.

زنگ انقلاب درمدرسه  دخترانه رضوان با حضور،  فرماندار، امام جمعه، فرماندهان انتظامی و سپاه ،برخی از اعضای شورای اسلامی،  رئیس اداره آموزش پرورش ناحیه ۲ و جمعی از مسئولین شهرستان به صدا در آمد.

مدیرآموزش پرورش ناحیه ۲ در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران واز سی ونهمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: با ورود حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی که در این ایام باوردش و قدمهای پر برکتش جانی تازه به ایران بخشید وما نیزهرسال با گرفتن جشن به مناسبت ایام مبارک دهه فجر گرامی می داریم این ایام فراموش نشدنی را .

فرشته فهمیده در ادامه افزود : با گرامیداشت یاد وخاطره ورود حضرت امام (ره) ویادو خاطره شهدا را تا به جهانیان اعلام  کنیم ما ایرانی هستیم وبه ایرانی بودن خودمان افتخار می کنیم و همواره دعای حضرت امام (ره) بدرغه راه جوانان و دانش آموزان ما می باشد تا این عزیزان بتوانند با دست آورد های عظیم خود در کشور جمهوری اسلامی در سراسر دنیا لبخند رضایت برلبان حضرت امام و شهدای عزیز بنشانند .

وی افزود : دهه فجر را گرامی می داریم در ایامی که متعلق بر خانم فاطمه زهراء (ص) می باشد که از سلاله پاکش حضرت ختم مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص) است . فاطمه زهرای که ولایتمداری و بصیرت را به ما یاد داد

در این مراسم دانش آموزان با آرمان‌های متعالی امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.

عکس : پاشازاده روابط عمومی آموزش پرورش ناحیه ۲ 

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *