خبرها، ورزشی

بازدید سرزده دکترکولیوند نماینده مردم درمجلس ازاداره ورزش وجوانان فردیس وحضورایشان درمراسم تجلیل از بانوان مدال آور شهرستان فردیس بمناسبت دهه کرامت + عکس

پایگاه خبری تحلیلی “طلوع فردیس “

بازدید سرزده دکترکولیوند نماینده مردم درمجلس ازاداره ورزش وجوانان فردیس وحضورایشان درمراسم تجلیل از بانوان مدال آور شهرستان فردیس بمناسبت دهه کرامت

دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج ، اشتهارد ،آسارا و فردیس در مجلس دربازدید سرزده ازاداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار بود ازبانوان مدال آورفردیس تجلیل به عمل آوردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ” طلوع فردیس ” اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس طی مراسمی از مدال‌آوران بانوان خود به مناسبت روز دختر و دهه کرامت ازمائده نظری دارنده مدال برنز آسیایی دوچرخه سواری بانوان ، مینا کرمی و سعیده فرد صانعی دارنده مدال برنز مسابقات جهانی ساواته کرواسی با اهدای هدایای تجلیل کرد .

حضور سرزده نماینده مردم کرج ، اشتهارد ،آسارا و فردیس در مجلس درمراسم ویژه تجلیل از بانوان مدال آور شهرستان فردیس رونق و گرمی خاصی به این مراسم بخشیده بود.

دکتر کولیوند ضمن تبریک به مدال آوران بانوان فردیس عنوان کرد:  جهاد با نفس اماره، گذشت، رقابت جوانمردانه از وظایف و فضایل اخلاقی یک ورزشکار در میادین ورزشی وبخصوص دراجتماع است که الحمدلله در چهره ورفتارشما قهرمانان بانوی شهرستان فردیس دیده میشود .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس ضمن خوش آمد گویی به دکتر کولیوند نماینده مردم استان البرزوحضور سرزده ایشان با اداره ورزش و جوانان این شهرستان موجب خیر و برکت این مجموعه دانست وعنوان کرد : سلامتی جسم و روح، از اموری است که انسان همیشه در پی آن بوده و هست و امروزه ورزش در زندگی مردم دنیا نقش مهمی را ایفا می کند  وبارها شاهد آن بودیم که ورزش در مواردی نیز استحکام بخش وحدت ملی و اجتماعی جامعه می باشد ..

عزیزی در ادامه افزود : همانطور که همه می دانیم حضور شما بانوی با حجاب اسلامی در میادین ورزشی، کاری بسیار دشوار وبزرگ اما  افتخار آمیز است واین معرف فرهنگ ناب اسلامی ملت ماست که شما بانوان ورزشکاربه دنیا صادر می کنید.

وی عنوان کرد : لذا در این راستا لازم دانستیم که به مناسبت روز دختر و دهه کرامت و برای گرامیداشت مقام ورزشکاران قهرمان و مدال آوران بانوان این شهرستان تجلیل به عمل آوریم .

این مراسم با حضورعزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس ، دکتر محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج ، اشتهارد ،آسارا و فردیس در مجلس ،کشتکار و استاد اسمائیل روستایی دراداره ورزش فردیس برگزار شد .

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *