خبرها

آیین معارفه نخستین شهردار شهرستان فردیس + ۳۵ عکس

پایگاه خبری تحلیلی ” طلوع فردیس “

آیینمعارفه نخستین شهردارفردیس ” مهندس غفاری ” با حضورمسئولان استان و شهرستان فردیس درسالن فرهنگسرای ولایت برگزار شد .

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس دراین مراسم عنوان کرد : شهروندان شهرستان فردیس در دارایی‌های شهرداری کرج سهم دارند چرا که حدود ۵۰ درصد ازدرآمد شهرستان فردیس به حساب شهرداری کرج واریز می شود واکنون مااز شهردار کرج می خواهیم که دراین خصوص شهرستان فردیس را حمایت کند و ۲ پروژه ای که در سالهای گذشته دراین شهر قرار داد بسته بودند ودرحال حاضر تعطیل می باشد با حمایت خود پروژه ها را فعال کنند.

دکتر ایمانی امام جمعه شهرستان فردیس در این مراسم گفت :  باید درجهت تکمیل پروژه‌های رها شده ونیمه کاره وپروژه های که در فردیس شاخص هستند اقدامات لازم صورت گیرد.

احدی فرماندار شهرستان فردیس عنوان کرد : این همدلی و همبستگی اعضای شورای شهر است که می توانند با تصویب طرح های مختلف سازنده به مردم وشهر خود خدمت کنند .

خسرو ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرزنیز در این مراسم بیان کرد : قابل توجه مسئولین که سرانه‌های فرهنگی، آموزشی، ورزشی و درمانی در شهرستان فردیس بسیار پایین است وبرای حل این مشکلات به حمایت بیشتر مسئولان نیاز داریم.

غفاری شهردار شهرستان فردیس در خصوص از زیر ساخت ها ومشکلات شهرستان فردیس عناوینی را مطرح کرد وافزود : با همفکری اعضای شورا وشهرداری در صدد رفع مشکلات این شهرستان نوپا هستیم .

 

 

 

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *