خبرها

همایش بزرگ هنرمندان سفیران پیشگیری از اعتیاد در شهرستان فردیس +۴۱ عکس از هنرمندان

پایگاه خبری تحلیلی “طلوع فردیس ” 
همایش بزرگ هنرمندان سفیران پیشگیری از اعتیاد در شهرستان فردیس
همایش هنرمندان سفیران پیشگیری از اعتیاد با حضور استاندار البرزوهیئت همراه وجمعی ازهنرمندان سینما و تلویزیون درشهرستان فردیس برگزار شد .
استاندارالبرزدراین مراسم با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی شانجان اولین دانشگاه پاک در کشور می باشد عنوان کرد : امروز دنیا گرفتار این بلای خانمان سوزاست ومشکلاتی که در این بخش در دنیا بخصوص برای ایران ایجاد شده از طریق کسانی که در این بخش فعال هستند میلیارد ها دلار منافع دارند .
دکتر نجفی در ادامه افزود : قطعآ برای برخورد با این منافع عظیم ومافیای که درپشت این موضوع هستند فقط با برخورد امنیتی کار ساز نیست .
استاندار البرز خطاب به هنر مندان اظهارداشت: امروز شما هنرمندان ارزشی و ارزشمند بعنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد پیام رسان مشکلات مردم هستید می توانید در این حرکت ملی ومسائل زیست محیطی مربوط به مبارزه با اعتیاد اقدامات فرهنگی را انجام دهید ومردم را با شیوه های مختلف فرهنگی آگاه کنید که بسیار اثر بخش است واز این طریق می توان اعتیاد این بلای خانمان سوزرا ریشه کن کردواین رسالتی است که برعهده همه ما بخصوص شما هنرمندان عزیز می باشد .
عضو هیئت امنا دانشگاه علمی کاربردی شانجان فردیس گفت: همایش سفیران پیشگیری از اعتیاد برای اولین بار در کشور با حضوراستاندارالبرزوهیئت همراه ،فرماندار،اعضای شورای شهرفردیس ومشکین دشت ، نخبگان کشوری، توانمندان و هنرمندان سینما و تلوزیون کشوروبرخی از مسئولین شهرستان برگزار شد .
وحید بخت آزاد در ادامه افزود : اولین کارگاه پیشگیری از اعتیاد کشور در استان البرز شهرستان فردیس نیزباحضورنخبگان کشوری، توانمندان و هنرمندان سینما و تلوزیون کشور به مدت دو ساعته در دانشگاه علمی کاربردی شانجان انجام شد
وی تصریح کرد : می شودبا یک برنامه کارشناسی شده وایجاد فرهنگ سازی واطلاع رسانی از طریق هنرمندان دلسوز با شیوه های خاص هنری مضرات اعتیاد در جامعه بخصوص در بین جوان را ترویج دهیم قطعآ شاهد کاهش اعتیاد در جامعه خواهیم شد
عضو هیئت امنا دانشگاه علمی کاربردی شانجان بیان کرد : در پایان این مراسم از سفرای پیشگیری از اعتیاد کشور با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با اهدا احکام ومدال تجلیل و قدر دانی شد.
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شانجان (آی سودا) در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه دانشگاه علمی کاربردی شانجان شهرستان فردیس یک دانشگاه مهارت محور و شغل محور است. عنوان کرد : دانشگاه علمی کاربردی شانجان (آی سودا) اکنون در مسیر اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر و کاهش آسیب های اجتماعی قدم برداشته است
رضوان ادیبی پور در ادامه افزود : دانشگاه جامع علمی-کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخشهای اقتصادی و افزایش مهارتهای حرفه ای فارغ التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربه اجرایی می باشند تشکیل و با به کارگیری و سازماندهی امکانات ، منابع مادی و انسانی دستگاهای اجرایی نسبت به برگزاری دوره های علمی-کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می کند.

ستاری،خبرگزاری صدا وسیمای البرز،فردیس

https://telegram.me/toloefardes

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *