خبرها

جلسه کمیته فنی ترافیک شهرمشکین دشت برگزاری شد

پایگاه خبری تحلیلی“طلوع فردیس “

جلسه کمیته فنی ترافیک شهرمشکین دشت برگزاری شد

جلسه کمیته فنی ترافیک شهرمشکین دشت باحضور اعضای این کمیته درمحل سازمان حمل ونقل برگزاروطی بحث وتبادل نظرتصمیمات ذیل اتخاذگردید.

مصوبات این جلسه به شرح زیر اعلام شد

۱_ طرح یکطرفه خیابان هدایتکار که از تاریخ ٩۶/۵/١٨ به صورت آزمایشى اجرایى گردید، مشکلاتى را براى شهروندان به وجودآورد که طرح فوق مجددا توسط مشاور بررسى و سه نظریه از سوی ایشان مطرح و به اتفاق آراء یک نظریه مورد تصویب قرار گرفت که خیابان فوق به صورت دوطرفه اجراء و نظریه فوق جهت تصمیم گیرى نهایى به شوراى ترافیک شهرستان ارسال و در صورت تائید به اجرادرخواهدآمد.

۲_ مقررگردیدطرح تعریض خیابان شهیدان هدایتکار از خیابان اشرفى اصفهانى تا بلوارشهید شیرازیان پس از تائید در شوراى ترافیک شهرستان  توسط شهردارى عملیاتی گردد.

۳_در خصوص درخواست اهالى محترم کریم آباد مبنى بر امحاء نرده هاى روبروى کریم آباد و انتقال پایانه اتوبوسرانى به محل دیگر مقررشد شهردارى با مشاور ،طرح فوق رابررسى نماید و نظریه کارشناسى مجددا در کمیته فنى ترافیک مطرح و تصمیم گیرى گردد.

و همچنین در خصوص نصب تابلو راهنما در بلوار امام خمینی (ره) محمد شهر برأى شهرکهاى بعثت و مهندس زراعى ، دوربرگردان بعد از ماهى سرا(شمال به جنوب)و اول خیابان همت (جنوب بِه شمال) توسط شهردارى اقدام گردد

منبع خبر : روابط عمومی شهرداری مشکین دشت

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *