خبرها

جلسه هماهنگی و هم افزایی مراسم اعتکاف درفردیس برگزار شد

پایگاه خبریتحلیلی“طلوع فردیس “

جلسه هماهنگی و هم افزایی مسئولین فرهنگی برگزار کننده مراسم اعتکاف درفردیس برگزار شد

به گزارش خبرنگار “طلوع فردیس “ مراسم اعتکاف جهت تبادل نظر و هماهنگی بیشتر برا ی برگزاری هر چه بهتر این مراسم معنوی در دفتر امام جمعه شهرستان فردیس با حضوررئیس اداره تبلیغات اسلامی فردیس ،برگزار شد .

دراین جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردیس  در خصوص برنامه های فرهنگی برای مساجد برگزار کننده اعتکاف مطالبی را بیان داشت.

حاج مهدی محمدبیگی در خصوص اعتکاف و خدمت به معتکفین بیان داشت : خدمت به معتکفین خدمت به رسول االله (ص) است و در این مسیر باید اخلاص و اخلاق و معنویت داشته باشیم

ایشان با اشاره به دلیل حضور در این جلسه این است که با  ایجاد فضای معنوی و فرهنگی در مساجد ، شرایط امنیتی و بهداشتی را برای معتکفین فراهم سازیم.افزود : اعتکاف رابطه خالصانه با خداست و همه ما مسئولیم شرایط را از لحاظ کمی و کیفی برای معتکفین در بهترین سطح فراهم سازیم وی  از عموم  مردم دعوت کرد که تا در جشن اعتکاف شرکت نمایند.
در ادامه مسئولین ادارات و سازمانهای حاضر در این جلسه به ارائه نقطه ، نظرات و پیشنهادات  خود در بحث اعتکاف پرداختند ، که از مهمترین آنها میتوان ، ارائه بسته فرهنگی با توجه به اعتبارات مالی ، برنامه های فرهنگی و قرآنی ، و پخت غذا جهت معتکفین وبرگزاری ایستگاه های صلواتی  اشاره کرد.

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *