حوادث، خبرها

ببینید و مراقب باشید/تصاویر تکان دهنده چهارشنبه سوزی / شماره ۲/

پایگاه خبری تحلیلی“طلوع فردیس “
ببینید و مراقب باشید/تصاویر تکان دهنده چهارشنبه سوزی / شماره ۲/

این سالها شب چهارشنبه سوری تقریبا از یک ماه قبل آغاز می شود و می رود تا کم کم سنت دیرین ایرانی در هیاهوی انفجار ها از بین برود. بیائید نگذاریم در اثر هیجانات متفاوت اصالت تاریخی آن از بین برود. در حقیقت دو خطر چهار شنبه سوری را تهدید می کند یکی خطرات جانی در اثر انفجار و یکی خطر از بین رفتن این سنت تاریخی.
مهم ترین ویژگی سنی نوجوانان و جوانان قرار گیری افراد در حالات هیجانی بوده به طوری که این حالات یکی از نیازهای این سنین است و باید به نحو صحیح ارضاء شود بنابراین به جای نفی برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال ، باید فرصتی جدید برای تخلیه هیجانات روحی بچه ها فراهم کرد.
جشن های همراه با آتشبازی در سایر ملل و فرهنگها نیز وجود دارد ؛ مثل جشن روز چهارم ژولای در آمریکا ولی با رعایت نکات ایمنی می توان از خطرات بالقوه آن کاست.
بر اساس گزارشات موجود هیچ فردی و هیچ گروه سنی از خطرات حوادث ناشی از این آتشبازی ها در امان نیستتند ولی پسران زیر ۱۶ سال بیشتر در معرض خطر هستند.

اگر این تصاویر دلخراش،نامناسب و تکان دهنده است پوزش می طلبم صرفآ جهت اطلاع وهوشیاری خانواده های محترم می باشد باید دید و قضاوت کرد ! //ستاری//

این تصاویر وحشتناک از چهارشنبه سوری سال های گذشته است پس مراقب خود ،خانواده ، پدر و مادرتان باشید.

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *