خبرها

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی در راستای حمایت از کالای ایرانی در فرمانداری فردیس برگزارشد+عکس

پایگاه خبری تحلیلی“طلوع فردیس “

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی در راستای حمایت از کالای ایرانی در فرمانداری فردیس برگزارشد.

جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی در راستای حمایت از کالای ایرانی به ریاست معاون اداری ،مالی وبرنامه ریزی فرمانداری وبا حضور رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت ،رئیس اتاق اصناف ،رئیس تعزیرات حکومتی وبرخی از مسئولین شهری در سالن جلسات فرمانداری شهرستان فردیس برگزار شد .

رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان فردیس در جلسه ی حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد : در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری با برنامه ریزی فرهنگ سازی و کمک رسانه ها با برندسازی کالا های ایرانی می توانیم  مشکل  اقتصادی تولید و رفع معضل اشتغال را کاهش وواحدهای تولیدی بامدیریت مناسب وافزایش بهره وری کیفیت کالا راافزایش وکالادر بازار رقابت پذیری بیشتری داشته تامصرف کنندگان تمایل بیشتری به مصرف کالای ایرانی داشته باشند .

قارلقی در ادامه افزود : رونق کسب کار وامنیت شغلی وایجاد فرصت شغلی باکمک واحدهای صنفی که کالای قاچاق به فروش نمی رسانند افزایش می یابد

در این جلسه رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس با بیان اینکه نامگذاری شعار سال وظیفه ومسئولیت اصناف را سنگین تر ومهمتر کرده است گفت : برای امسال چند طرح اساسی در برنامه کاری داریم که یکی از آنها برای تحقق شعار سال می باشد که باید اصناف در جهت تشویق وترغیب به عرضه کالای ایرانی خدماتی توسط برخی از دستگاه برای اصناف در نظر گرفته شود .

نظری نیا با بیان اینکه جناب آقای نوفر مسئول محترم اداره مالیات همواره همکاری لازم را با اصناف داشته عنوان کرد : از مسئول محترم اداره مالیات وشهردارمحترم تقاضا داریم که واحد صنفی های عرضه کننده کالای ایرانی که توسط اتاق معرفی میشوند را در مالیات وعوارض صنفی آنها تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شود . ضمن اینکه جهت  تحقق شعار سال تعامل ، همکاری و توانمندی بیشتری را از طرف اصناف ودستگاه های زیربط را می طلبد .

نظری نیا از شهرداری محترم در خواست نمود که جایگاه هایی جهت نصب بنر در سطح شهرستان برای معرفی کالاهای ایرانی توسط اصناف و معرفی واحد صنفی که فقط کالای ایرانی عرضه می کنند را در اختیار اتاق اصناف قرار دهند .

 

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *