خبرها

اداره صنعت ،معدن وتجارت ،هیئت رئیسه وروسای اتحادیه های صنفی فردیس با فرمانده سپاه فردیس دیدارکردند+عکس

پایگاه خبری تحلیلی“طلوع فردیس “

اداره صنعت ،معدن وتجارت ،هیئت رئیسه وروسای اتحادیه های صنفی فردیس با فرمانده سپاه فردیس دیدارکردند+عکس

هیئت رئیسه وروسای اتحادیه های صنفی شهرستان فردیس به همراه ریاست اداره صنعت،معدن و تجارت این شهرستان با سرهنگ پاسدارعلیزاده  فرمانده سپاه دیدار کردند.

داودنظری نیا رئیس وهیئت رئیسه اتاق اصناف فردیس ومهندس قارلقی رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان با سرهنگ پاسدارعلیزاده  فرمانده سپاه ناحیه (امام رضا (ع)  دیدار کردند.

 

فرمانده جدید سپاه ناحیه امام رضا (ع) در این دیدارضمن خوش آمد گویی به حاضرین بیان کرد : تا وقتی که همه ما جهت حفظ ارزش ودست آوردهای این انقلاب با روحیه انقلابی و بسیجی دارای اتحاد و انسجام هستیم ، دشمن هرگز و درهیچ نقطه دنیا برعلیه این کشور نمی تواند کاری انجام دهد .

سرهنگ پاسدارعلیزاده درادامه افزود : امروزما در هرجایگاه و صنفی که باشیم باید با داشتن نگاه انقلابی و انسجام خود بتوانیم راهکارهای برای حل برخی ازمشکلات پیدا کنیم واین ملزم به داشتن انسجام و اتحاد است که الحمدالله در بین ما برقرار است

رئیس اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان فردیس ضمن تبریک انتصاب شایسته سرهنگ علیزاده به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه امام رضا (ع) ودیدگاه مثبت ایشان به اصناف فردیس وهمچنین معرفی هیئت رئیسه اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی عنوان کرد : با حضورسرهنگ علیزاده و دیدگاه مثبت و باز ایشان درحوزه اصناف واقتصاددرجهت رونق کسب کاربا همکاری طرفین می توانیم بسیاری از مشکلات اصناف این شهرستان را حل کنیم .

مهندس قارلقی همچنین در خصوص وجود اتحادیه ها وصنوف در فردیس اظهار داشت : شهرستان فردیس  درحال حاضردارای ۲۰ اتحادیه و ۲۲ هزار واحد صنفی و جمعیت ۵۰۰هزارنفردر سطح شهرستان می باشدکه با همکاری همه ارگانها مرتبط می توانیم در بخش اشتغال ومصرف وحمایت کالای ایرانی باکیفیت تاثیر گذارباشد.

رئیس اتاق اصناف فردیس نیز ضمن تبریک انتصاب سرهنگ علیزاده به عنوان فرماندهی سپاه ناحیه امام رضا(ع) بیان کرد : ما امیدواریم که با تعامل و همکاری صمیمانه بین صنعت،معدن وتجارت ،  اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی ، بسیج و سپاه بتوانیم در مسیر صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی ثابت قدم باشیم .

نظری نیا با بیان اینکه بازاریان ازجمله صنوف شهرستان فردیس ازابتدای انقلاب تاکنون بعنوان حامیان اصلی این نظام همواره در صحنه های مختلف حضور داشتند ودارند ووفاداری خود را ثابت کرده اند. افزود : با توجه به اینکه فرمانده محترم سپاه اشراف کامل به شهرستان فردیس دارند اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی این شهرستان نیز همچون گذشته حمایت خود را از سپاه علام میدارد و آماده همکاری با این نهاد انقلابی هستیم.

در پایان این دیدار هرکدام از روسا ضمن معرفی خود از فعالیت های خود درعرصه کسب و کار سخنانی را بیان کردند.

   

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *