خبرها

طرح مشترک نظارتی شب یلدا در فردیس به اجرا در آمد +عکس  

پایگاه خبری تحلیلی “طلوع فردیس ” 

طرح مشترک نظارتی شب یلدا در فردیس به اجرا در آمد +عکس  

رئیس اتاق اصناف شهرستان فردیس با بیان اینکه فرا رسیدن شب یلدا وافزایش تقاضا جهت خرید شیرینی ، میوه و خشکبار وبرخی از اقلامی که مربوط به شب یلدا می باشد در راستای نظارت بربازار وبرخورد با تخلفات احتمالی ،طرح ویژه مشترک نظارتی شب یلدا با حضور رئیس اداره تعزیرات ، رئیس اداره صنعت معدن وتجارت ، هیئت رئیسه اتاق اصناف ورئیس بازرسی اتاق اصناف شهرستان فردیس به اجرا در آمد .

نظری نیا در ادامه افزود: همچنین با توجه به افزایش  خرید میوه  از سوی مردم  اتحادیه و اتاق اصناف نسبت به بازرسی از میوه فروشی های سطح شهر نیز نظارت خواهیم داشت  و با هرگونه افزایش قیمت برخورد لازم انجام خواهد شد.

رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان فردیس عنوان کرد : با توجه به در پیش بودن شب یلدا و شلوغی بازار آجیل، میوه، شیرینی طرح ویژه نظارتی در شهرستان فردیس اجرا و به پرونده‌های ارجاعی خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد .
پاشایی در ادامه افزود :  رسیدگی بر تخلفات از جمله گران ‌فروشی، کم ‌فروشی و رعایت نکردن قوانین نظام صنفی و اجحافی که از سوی برخی از صنوف در حق مصرف‌کنندگان ایراد می شود از وظایف ذاتی تعزیرات حکومتی می باشد  .

 رئیس ادراه صنعت،معدن وتجارت شهرستان فردیس با بیان اینکه تیم های مختلف بازرسی اتاق اصناف با اداره صنعت ، معدن وتجارت از چند روز پیش طرح نظارتی شب یلدا را در سطح شهرستان آغاز کردند عنوان کرد : بازرسی اتاق اصناف واداره صنعت ،معدن وتجارت فردیس درقالب تیم های مختلف از هفته پیش تا کنون بطور جدی از شیرینی فروشی ومیوه فروشی های این شهرستان بازرسی بعمل می اورند و مسائل بهداشتی و قیمتی صنوف را بررسی می کنند.

اسفندیار قارلقی در ادامه گفت : طرح  نظارت برعملکرد واحدهای صنفی تابع قانون نظام صنفی بازرسی از واحدهای صنفی می باشد وبرخورد جدی با تخلفات صنفی بخصوص گرانفروشی وکم فروشی واز همه مهمتر رسیدگی به گزارشات مردمی در چنین ایامی خواهیم داشت  .

مهدی فولادی نایب رئیس اول اتاق اصناف شهرستان فردیس در حاشیه این طرح بیان کرد : تشدید کنترل قیمتهای مصوب اقلام مصرفی به ویژه اقلام وکالاهای پرمصرف در برخی از مناسبت ها وجلو گیری از افزایش قیمتهای غیر قانونی کالاها وخدمات مورد نیاز مردم نیاز به کنترل می باشد.

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان نیز  گفت:  اتاق اصناف بر اساس گزارشات و شکایت  مردمی و همچنین گشت مشترک و مستقل اتاق اصناف  نسبت به بازرسی از صنوف  و کسبه اقدام می کنند .

فتح آبادی شماره تلفن ۳۶۶۳۸۹۰۹ و ۳۶۶۳۸۹۵۷    دفتر بازرسی اتاق اصناف را پل ارتباطی مردم  خواند واعلام کرد میوه ،خشکبار وشیرینی از اقلام تحت پوشش این طرح می باشد،که مردم فهیم شهرستان فردیس با مشاهده هرگونه  تخلف صنفی می توانند با شماره های اعلام شده تماس بگیرند .

منبع خبر: ستاری،خبرگزاری صدا وسیمای البرز ،فردیس 

 

درباره نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *